Про нас

Перші моделі малогабаритних інкубаторів під торговим знаком «Квочка», овоскопів (прилади для визначення якості інкубаційних та харчових яєць) під торговим знаком «Сяйво», з’явилися в 1995 році.
На даний час інкубатори під торговим знаком «Квочка» є синонімом якості серед побутових інкубаторів, що виробляються в Україні.
Кожен інкубатор проходить налаштування та тестування в умовах лабораторії, наближених до реальних умов експлуатації.

В інкубаторах використовується 2 типи обігрівачів: ламповий і тепловий шнур:

– ламповий нагрівач( чотири лампи) поєднує в собі простоту конструкції інкубатора і високу точність підтримки температури;

 – тепловий шнур, імпортного виробництва, в комплексі з вентилятором і розподільником повітря забезпечують точність підтримки температури до 0,1 градусів. Це суттєво відрізняє даний нагрівач від ТеНового нагрівача, який має велику теплову інерційність – понад 2 градусів, що негативно позначається на процесі інкубації.

Із всіх виготовлених в Україні інкубаторів, тільки інкубатори «Квочка» додатково комплектуються спеціальним гігієнічним піддоном, який виготовлений з спеціального пластику. Гігієнічний піддон захищає корпус інкубатора від забруднення продуктами інкубації, легко миється та дезінфікується після завершення інкубаційного процесу, що суттєво знижує імовірність зараження молодняку птиці різними захворюваннями.

Конструкція наших виробів постійно вдосконалюється та розширюється їх номенклатура. За індивідуальним замовленням ми можемо виготовити інкубатори для рептилій плазунів, а так само для інкубування бджоломаток.

З 2009 року розпочато випуск овоскопів з освітлювачами на світлодіодах, які забезпечують посилений світловий потік при мінімальній потужності (від 2 до 10 ват). Овоскопи випускаються для поштучної і для групової перевірки яєць в торгових лотках по 30шт. без ручного, поштучного перекладання яєць. Дана продукція не має аналогів в Україні і за кордоном.

З 2011 року  розпочато випуск інкубаторів, що не потребують ручного перевороту яєць, з покращеною системою розподілу повітря та рівномірної підтримки температури і вологості. Дана конструкція інкубатора, разом з використанням овоскопу, забезпечує високу(до 90%) виводимість пташенят в будь-яку пору року.

Продукція під торговим знаком «Квочка» захищена патентами України, Росії та Білорусії, сертифікована органами Держстандарту України і має санітарно-гігієнічні висновки. Видано свідоцтво на товарний знак.

Інкубатори та овоскопи мають оригінальну упаковку з фірмовим логотипом. Упаковка виготовлена з з гофрокартону та гарантує безпечне транспортування.

Завдяки високим споживчим якостям та надійності,  продукція користується постійним попитом як на внутрішньому ринку, так і за кордоном  – в країнах
СНД, Євросоюзу, а також в країнах Африканського континенту та Близького Сходу.

Забезпечується гарантійне та післягарантійне обслуговування, незалежно від місця покупки. Гарантія на всі товари – 1.5 року.