Питання – Відповідь

Скільки часу інкубатор тримає тепло в разі відключення електроенергії?

При відключенні електроенергії , процес інкубації зберігається до 5 годин.

Якщо електроенергії немає більше 5 годин, потрібно покласти на кожне оглядове вікно інкубатора водяні грілки з гарячою водою (температура води не менше 650С) і накрити грілки таким чином, щоб залишилися відкритими вентиляційні отвори. При цьому необхідно частіше контролювати температуру в інкубаторі.

Переваги лампового нагрівача і теплового шнура перед ТЕНовим нагрівачем.

У ламповому обігрівачі нашої конструкції використовуються чотири лампи розжарювання потужністю 60Вт, які з’єднані послідовно. На кожну лампу подається напруга 55Вольт, тобто лампа світить в ¼ своєї потужності. Такий нагрівач дозволяє підтримувати температуру з високою точністю, а розподіл чотирьох ламп по діагоналях забезпечує рівномірний прогрів повітря по всьому об’єму інкубатора.

У новій моделі інкубатора МІ-30-1Е ми використовуємо в якості нагрівача тепловий шнур імпортного виробництва. На відміну від ТеНового нагрівача він не має металевого кожуха. Це дозволяє позбутися такого негативного фактора, як теплова інерційність, яка притаманна Тенам.

При використанні теплового шнура або іншого подібного нагрівача, необхідна наявність вентилятора та розподільника повітря, інакше нагрів в інкубаторі буде не рівномірним. У нашій конструкції, в комплексі з тепловим шнуром, використаний безшумний вентилятор на магнітній підвісці, зверху якого розташований розподільник повітря.

Термін служби теплового шнура не менше 10 років.

Що робити у разі поломки?

На всі товари нашого виробництва дається гарантія 1,5 року. Тобто протягом гарантійного терміну ремонт здійснюється безкоштовно. Для цього необхідно товар висилати виробнику, на адресу, вказану на упаковці та в інструкції з експлуатації.
Також ми здійснюємо післягарантійне обслуговування нашої продукції протягом 7 років.

Якщо товар пошкоджений під час пересилання поштою?

У разі пошкодження при доставці поштою, ми замінимо його на новий. При цьому Вам не потрібно повторно оплачувати поштові витрати.

Як правильно вибрати інкубатор і не купити підробку?

На сьогоднішній день ринок України буквально заповнений примітивними виробами, украй низької якості, які виготовлені невідомо ким і реалізуються через торговельні точки дрібними підприємцями.

Не слід купувати вироби, які рекламуються приватними особами і реалізуються через абонентські скриньки. Це, як правило, кустарно виготовлені, не сертифіковані, низької якості або ж взагалі не працездатні інкубатори.

Люди купують такі вироби через дешевизну, і просто втрачають свої гроші.

При покупці інкубаторів на ринках або в торгових точках обов’язково потрібно звертати увагу на те, ким виготовлений інкубатор, чи є відомості про виробника (повинно бути вказано назву фірми, повну юридичну адресу, номер телефону або адресу електронної пошти).

Ці дані повинні бути присутнім обов’язково на упаковці товару і в паспорті (в посібнику з експлуатації) на виріб.
Крім того, продавець повинен пред’явити Сертифікат відповідності, виданий Держстандартом України, з непростроченої датою його дії (діє протягом 1 – 2 року з дати видачі).

Відсутність одного з наведених вище даних свідчить про те, що товар виготовлений і реалізується незаконно.
Споживачі часто хочуть придбати інкубатори з автоматичним переворотом яєць і, в рекламі, можна зустріти пропозиції з продажу таких інкубаторів. Хочемо застерегти від таких покупок.

В Україні не випускаються малогабаритні побутові інкубатори з автоматичним переворотом, тому що вони будуть мати високу вартість.
Такі інкубатори випускаються тільки промислового чи напівпромислового призначення на велику кількість яєць.
Якщо ж і рекламуються інкубатори з так званим автоматичним переворотом, то переворот в них здійснюється вручну, шляхом переміщення важеля рукою і перекочування яєць по дну інкубатора за допомогою рейки. Цю операцію необхідно проробляти кілька разів за день. При цьому на яйці можуть з’являтися тріщини, що призводить до низького виходу пташенят.
Такі інкубатори можуть бути тільки кустарного виробництва.

Помилково думати, що купуючи такий інкубатор достатньо тільки закласти яйця, а інкубатор сам буде інкубувати оскільки він з автоматичним переворотом.