Питання – Відповідь

Скільки часу інкубатор тримає тепло в разі відключення електроенергії?

При відключенні електроенергії , процес інкубації зберігається до 5 годин.

Якщо електроенергії немає більше 5 годин, потрібно покласти на кожне оглядове вікно інкубатора водяні грілки з гарячою водою (температура води не менше 65°C) і накрити грілки таким чином, щоб залишилися відкритими вентиляційні отвори. При цьому необхідно частіше контролювати температуру в інкубаторі.

Переваги лампового нагрівача і теплового шнура перед ТЕНовим нагрівачем.

У ламповому обігрівачі нашої конструкції використовуються чотири лампи розжарювання потужністю 60Вт, які з’єднані послідовно. На кожну лампу подається напруга 55Вольт, тобто лампа світить в ¼ своєї потужності. Такий нагрівач дозволяє підтримувати температуру з високою точністю, а розподіл чотирьох ламп по діагоналях забезпечує рівномірний прогрів повітря по всьому об’єму інкубатора.

У новій моделі інкубатора МІ-30-1Е ми використовуємо в якості нагрівача тепловий шнур імпортного виробництва. На відміну від ТеНового нагрівача він не має металевого кожуха. Це дозволяє позбутися такого негативного фактора, як теплова інерційність, яка притаманна ТеНам.

При використанні теплового шнура або іншого подібного нагрівача, необхідна наявність вентилятора та розподільника повітря, інакше нагрів в інкубаторі буде не рівномірним. У нашій конструкції, в комплексі з тепловим шнуром, використаний безшумний вентилятор на магнітній підвісці, зверху якого розташований розподільник повітря.

Термін служби теплового шнура не менше 10 років.

Що робити у разі виходу з ладу інкубатора?

На всі товари нашого виробництва дається гарантія 1,5 року. Тобто протягом цього терміну у разі настання гарантійного випадку  ремонт здійснюється безкоштовно. Для цього необхідно звернутися до нас за телефонами, зазначеними в інструкції з експлуатації, та надіслати товар на вказану нами адресу.
Також ми здійснюємо післягарантійне обслуговування нашої продукції протягом 5 років.

Як правильно вибрати інкубатор і не купити підробку?

На сьогоднішній день ринок України буквально заповнений примітивними виробами, украй низької якості, які виготовлені невідомо ким і реалізуються через торговельні точки дрібними підприємцями.

Не слід купувати вироби, які рекламуються приватними особами і реалізуються через абонентські скриньки. Це, як правило, кустарно виготовлені, не сертифіковані, низької якості або ж взагалі не працездатні інкубатори.

Люди купують такі вироби через дешевизну, і просто втрачають свої гроші.

При покупці інкубаторів на ринках або в торгових точках обов’язково потрібно звертати увагу на те, ким виготовлений інкубатор, чи є відомості про виробника (повинно бути вказано назву фірми, повну юридичну адресу, номер телефону або адресу електронної пошти).

Ці дані повинні бути присутнім обов’язково на упаковці товару і в паспорті (в посібнику з експлуатації) на виріб.
Крім того, продавець повинен пред’явити Сертифікат відповідності, виданий Держстандартом України, з непростроченої датою його дії (діє протягом 1 – 2 року з дати видачі).

Відсутність одного з наведених вище даних свідчить про те, що товар виготовлений і реалізується незаконно.
Споживачі часто хочуть придбати інкубатори з автоматичним переворотом яєць і, в рекламі, можна зустріти пропозиції з продажу таких інкубаторів. Хочемо застерегти від таких покупок.

В Україні не випускаються  якісні малогабаритні  інкубатори з автоматичним переворотом. Якщо користувача цікавлять такі моделі, ми можемо рекомендувати інкубатори виробництва США, Італії, Південної Кореї, але їх вартість починається  з 200 євро і вони розраховані на малу кількість яєць.
Також в Україні  рекламуються інкубатори з так званим автоматичним переворотом, але переворот в них здійснюється вручну, шляхом переміщення важеля рукою і перекочування яєць по дну інкубатора за допомогою рейки. Цю операцію необхідно проробляти кілька разів за день. При цьому на яйці можуть з’являтися тріщини, що призводить до низького виходу пташенят.
Такі інкубатори можуть бути тільки кустарного виробництва.

Помилково думати, що купуючи такий інкубатор достатньо тільки закласти яйця, а інкубатор сам буде інкубувати оскільки він з автоматичним переворотом.

Що таке насправді автоматичний інкубатор?

Це інкубатор, в якому автоматично підтримується необхідний рівень вологи та температури, забезпечено необхідний режим вентиляції, причому під час різного періоду інкубації ці параметри можуть змінюватися – наприклад, в кінці інкубації необхідно забезпечити додатковий рівень провітрювання.

Цей інкубатор повинен бути обов’язково оснащений процесором, як комп’ютер, для управління всіма процесами, автоматичним водяним насосом.

Повинна бути якісна теплова камера, щоб не було втрат тепла – це забезпечується використанням якісного полістиролу під час виробництва корпуса інкубатора, або, якщо корпус зроблено з пластику, цей корпус повинен мати повітряну камеру для теплоізоляції, тобто повинен бути з подвійними стінками.  Такий подвійний корпус дуже складний і дорогий у виробництві.

Автоматичні інкубатори обов’язково оснащені системою автоматичного перевороту яєць, але перевертання яєць не є основним фактором для проведення успішної інкубації – насправді достатньо змінити нахил яєць два рази на день. Потрібно звернути увагу на те, що використання автоматичного  перевороту призводить до зменшення місткості інкубатора –  зменшується об’єм вільного простору для закладання яєць. Крім того, зважаючи на те, що під час інкубування формується досить агресивне середовище, конструкція механізму повинна бути захищена від корозії і обов’язково повинні бути дотримані заходи по забезпеченню безпеки від ураження електричним струмом.

В малогабаритних інкубаторах можливо реалізувати всі ці функції, ми  раніше зазначали, в яких країнах випускається така якісна продукція (США, Італія, Південна Корея), але, на нашу думку, в нашій країні це економічно недоцільно, виріб виходить дорогим і досить складним.